znajdź nas na facebooku
buton-link
buton-link
buton-link
buton-link
You need to upgrade your Flash Player
Kierownica w bicyklu to jeden z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, komfort jazdy i estetykę całego roweru.
Cyklista nieustanie trzymający za "ster" nie tylko decyduje o prawidłowym kierunku jazdy, ale również kontruje balans wynikający z napędzania przedniego dużego ostrego koła. Tak więc, wytrzymałość i wygoda stanowi priorytet dobrze skonstruowanej kierownicy Dromedara.

Ponadto kierownica jest "zwieńczeniem - koroną" bicykla - będąc na wysokości oczu przechodniów, staje się wizytówką całego welocypedu.

Standard
Profilowana szeroka kierownica ułatwia wskok oraz daje pełne panowanie nad bicyklem. Drewniane manetki skierowane równolegle do kierunku jazdy dają duży komfort naturalnie ułożonym rękom cyklisty. Standardowo manetki bejcowane są w kolorze siodła. Kierownica Standard wyposażona jest w cięgno hamulca dociskowego przedniego koła.

Tourist
Kierownica Tourist posiada wszystkie atuty kierownicy Standard. Ponadto inkrustowane metalowymi elementami opływowe drewniane manetki wskazują na dynamiczny styl Dromedara oraz chronią drewno przed zarysowaniem.

Classic
Niezwykle wygodna kierownica z możliwością ustawienia konta nachylenia drewnianych manetek. Standardowo wyposażona w cięgno hamulca dociskowego przeznaczona jest dla tych cyklistów, którzy cenią wygodę podróżowania oraz piękny klasyczny design.

buton-link
buton-link
buton-link